MEDIA

14. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

PROGRAM

ZOBACZ

REJESTRACJA

ZOBACZ

Szanowni Państwo,
Płonące składowiska to palący problem, ale my na XIV konferencji poświęconej elektro recyklingowi będziemy zajmowali się nie tylko tym tematem.
Formułę narzucimy nową, choć od podobnych co w poprzednich latach tematów nie odejdziemy. Ponownie omówimy prawo międzynarodowe i polskie, a także zderzymy się z rzeczywistością dotykając chociażby sprawy minimalnych cen dla przedsiębiorców reprezentujących zbierających, zakłady przetwarzania i recyklerów. Przedstawione będą ciekawe statystyki i działania dotyczące audytów i bazy danych BDO. Poruszymy temat jakości i konkurencyjności usług. Naprzeciw siebie usiądą przedstawiciele producentów, organizacji odzysku i przetwarzających. Pomyślimy w jakim kierunku rynek ZSEE powinien się rozwijać i jak uniknąć problemów z szarą strefą, a jak wspólnie inwestować w edukację.
Od czternastu lat poświęcamy jeden dzień w roku na szczególne spotkanie przedsiębiorców, ekspertów, polityków. Tym razem będą to dwa świąteczne dla recyklingu dni, na które już serdecznie wszystkich zapraszam.
Pozdrawiam,
Wojciech Konecki
Członek Zarządu, Dyrektor Generalny APPLiA Polska

Konferencja odbędzie w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie. 

Patroni branżowi

Patronat medialny

STRONA KONFERENCJI ZSEE

ZOBACZ

KONTAKT

APPLiA Polska
ul. Włodarzewska 76d
02-393 Warszawa,
tel./fax: +48 22 668-84-95
e-mail: biuro@applia.pl
NIP: 526-276-88-45

Twitter
LinkedIn