Związek producentów AGD, APPLiA Polska oraz jedenastu partnerów wydarzenia, producentów AGD (Amica, Beko, BSH, Electrolux, Gorenje, Haier, Miele, MPM, Samsung, Smeg, Whirlpool) organizują wspólnie X. Kongres Serwisów AGD. Spotkanie odbędzie się w dniu 10 listopada (piątek) 2023 r. w Uniejowie.

Wydarzenie tradycyjnie ma charakter szkoleniowy oraz jest dedykowane zaproszonym przez współorganizatorów właścicielom firm serwisowych w Polsce oraz przedstawicielom producentów AGD.

W programie wydarzenia jak zwykle nie zabraknie tematów z zakresu najnowszych zmian w prawie konsumenckim, o których opowiedzą Aleksandra Hyla i Mariusz Machowski. Stałym punktem jest też prezentacja Prezesa APPLiA Polska, Wojciecha Koneckiego o rynku i trendach w AGD. W tym roku prelekcje poprowadzą również: Krystian Paszek z DAGMA Bezpieczeństwo IT, Arkadiusz Łagowski z kancelarii Chojnacka & Łagowski, dr inż. Agnieszka Tomaszewska z Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Artur Rzysko z MB Recycling, Krzysztof Pokłacki z Polskiego Stowarzyszenia Serwisów Urządzeń Domowych oraz Radosław Maj z APPLiA Polska.
Po części merytorycznej uczestników zaprosimy na kolację. Postaramy się, aby była wyjątkowa z okazji 10-tej rocznicy naszych spotkań na Kongresie serwisów AGD.

Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne tylko dla osób, które otrzymają zaproszenie od współpracujących z nimi producentów AGD,  współorganizatorów (partnerów) Kongresu. Udział pozostałych osób jest płatny i wynosi 990 zł/os.
Osoby zainteresowane wydarzeniem zapraszamy do kontaktu: radoslaw.maj@applia.pl

Poznaj naszych prelegentów

Radosław
Maj

Project Manager,
APPLiA Polska

Aleksandra
Hyla

prawnik, kancelaria prawna WKB Lawyers

Wojciech
Konecki

Prezes Zarządu,
APPLiA Polska

Mariusz
Machowski

radca prawny, kancelaria prawna WKB Lawyers

Krystian
Paszek

cybersecurity services manager, DAGMA Bezpieczeństwo IT