Firma Liebherr Polska Sp. z o.o. decyzją Walnego Zgromadzenia Członków APPLIA dołączyła do naszej organizacji. Do już 31 firma AGD reprezentowana przez naszą organizację.
Grupa Liebherr zatrudnia obecnie 48 tys. osób, w tym 35 tys. osób w Europie. Połowę swoich przychodów (5 z 10 mld EUR) Grupa generuje w Europie. Liebherr jest nie tylko jednym z największych na świecie producentów maszyn budowlanych, ale odnosi również sukcesy w wielu innych branżach. Niezwykle szeroka gama produktów jest wynikiem stopniowego rozwoju. Obejmuje on łącznie jedenaście segmentów produktów, które firma Liebherr rozwinęła własnymi środkami.
Oddział sprzętu AGD produkuje lodówki i zamrażarki w pięć krajach do użytku konsumenckiego i komercyjnego. Spółką dominującą oddziału jest Liebherr-Hausgeräte GmbH w Ochsenhausen (Niemcy). Liebherr produkuje lodówki i zamrażarki od 1954 roku. Obecnie są one produkowane w czterech krajach, tj. w Niemczech, Austrii, Bułgarii i Malezji. Liebherr-Hausgeräte GmbH w Ochsenhausen (Niemcy) koordynuje całą działalność oddziału jako spółka dominująca. Urządzenia domowe firmy Liebherr są symbolem jakości w Europie i na innych kontynentach. Codziennie ponad 7,000 urządzeń opuszcza różne zakłady produkcyjne firmy Liebherr.
Sprzęt AGD w Grupie odpowiada za ok. 10% przychodów  – firma specjalizuje się w tym wypadku w chłodnictwie. Chłodziarki i zamrażarki firmy Liebherr charakteryzuje od dziesiątek lat wysoka jakość, niezawodność i długa żywotność. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i wysokiej jakości komponentów nasz sprzęt jest bardzo wygodny w użyciu i energooszczędny. Odnosi się to zarówno do sprzętu do użytku domowego, jak również do użytku specjalistycznego w handlu, rzemiośle, gastronomii, przemyśle wytwórczym i laboratorium.